Novinky

  • 04/2013

    Společnost OC logistics přijme pro vozidlo do 12t na dlouhodobý a stabilní pracovní poměr řidiče MKD. Požadujeme: -praxe s vozem 7,5t a více -řidičský průkaz skupiny C -profesní průkaz -psychotesty -minimální znalost NJ pro základní domluvu -zodpovědnost a spolehlivost (řidiče nákladního automobilu , který se nebojí tvrdé práce) -čistý trestní rejstřík -očekáváme vysoké nasazení, iniciativu a fér přístup - průkaz ADR výhodou (nikoliv podmínkou) nabízíme: -dlouhodobou spolupráci -velice dobré mzdové ohodnocení -široká nabídka benefitů termín nástupu: co nejdříve V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na adresu info@oclogistics.cz nebo volejte na telefon 606 043 543

Logistika

Svým zákazníkům poskytujeme individuální logistické řešení na míru. Podle konkrétních podmínek nastavíme a budeme řídit Vaše logistické procesy tak, aby se logistika stala Vaší konkurenční výhodou. Provedeme audit Vašich vnitřních procesů. Nalezneme úzká místa, skryté rezervy, prostor pro úsporu finančních prostředků a zvýšení efektivnosti.

Na základě informací získaných prostřednictvím analýzy současného stavu pro Vás připravíme řešení v oblastech nákupu a zásobování, výrobní logistiky, skladování a distribuce. Tyto procesy spojíme v jeden integrovaný logistický řetězec.