Novinky

  • 04/2013

    Společnost OC logistics přijme pro vozidlo do 12t na dlouhodobý a stabilní pracovní poměr řidiče MKD. Požadujeme: -praxe s vozem 7,5t a více -řidičský průkaz skupiny C -profesní průkaz -psychotesty -minimální znalost NJ pro základní domluvu -zodpovědnost a spolehlivost (řidiče nákladního automobilu , který se nebojí tvrdé práce) -čistý trestní rejstřík -očekáváme vysoké nasazení, iniciativu a fér přístup - průkaz ADR výhodou (nikoliv podmínkou) nabízíme: -dlouhodobou spolupráci -velice dobré mzdové ohodnocení -široká nabídka benefitů termín nástupu: co nejdříve V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na adresu info@oclogistics.cz nebo volejte na telefon 606 043 543

OC logistics - děláme dopravu jinak

OC logistics je mladá, dynamická společnost založená na osobním a profesionálním přístupu k našim klientům. Specializujeme se zejména na silniční mezinárodní a vnitrostátní dopravu, kde čerpáme z našich dlouholetých zkušeností v tomto oboru.

Naším cílem a krédem je v prvé řadě poskytnout komplexní službu tak, aby se náš klient a zákazník mohl plně věnovat své vlastní práci a odbornosti. Nabízíme vám službu se zaměřením na vše kolem dopravy, spedice a logistiky.

Často jsme dotazováni, co děláme jinak nebo lépe. Možná je to tím, že nevidíme v každé poptávce jen zisk a náš osobní prospěch, ale jde nám v hlavní řadě o spokojenost klienta a proto se každému zákazníkovi věnujeme individuálně. Preferujeme kvalitu před kvantitou a spokojený zákazník je pro nás tou nejlepší vizitkou.

Naše společnost zabezpečí nejkvalitnější mezinárodní i vnitrostátní přepravy a služby s tím spojené, mezi které patří zejména mezinárodní silniční doprava, vnitrostátní silniční doprava, námořní přeprava, letecká přeprava, celokamionové přepravy, sběrná služba, přepravy zboží ADR a nadrozměrného zboží. Díky profesionalitě našich pracovníků, bude vaše zásilka doručena spolehlivě, rychle a hlavně bezpečně. Jsme Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, včetně víkendů a státních svátků.

Jsme připraveni Vás o naší kvalitě přesvědčit.